Będąc członkiem EKG, możesz grać cały rok na polu w Krugsdorfie za 360€!

Położony w otoczeniu Puszczy Wkrzańskiej i 38 kilometrów od Szczecina Krugsdorf to niewielka wieś, w której centrum stoi kościół, a obok zespół pałacowy Schloss Krugsdorf (Pałac Krugsdorf). Należący do holenderskiego finansisty Barta Fernhouta kompleks hotelowo-golfowy jest doskonałą alternatywą nie tylko dla szczecińskich golfistów.

Dogodny dojazd ze Szczecina pozwala nam już w 30 minut znaleźć się w innym, spokojnym i beztroskim świecie. Pozostawiając troski dnia codziennego, doskonale odnajdziemy się w gustownie i klimatycznie odrestaurowanym w stylu początku XX wieku, pałacu. Spełnia on rolę budynku klubowego z recepcją, szatniami i prysznicami. W pałacowych komnatach znajdują się również apartamenty oraz elegancka restauracja ze słonecznym tarasem oraz panoramicznym widokiem na ogród i pole golfowe. Naprzeciwko pałacu mieści się 2 piętrowy hotel, w którym dostępne są 34 pokoje.

Pole jest raczej płaskie, ze względu na przepisy zabraniające zmian w krajobrazie. Nie jest też wcale łatwe, a to ze względu na pofałdowane fairwaye, bunkry, stawy i dosyć gęste rafy.

Zawarliśmy z właścicielem porozumienie, które umożliwia członkom naszego klubu całoroczną grę na polu za 360 €. Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą napisz do nas. biuro@e-k-g.pl

Podobne wpisy