Zapraszamy

Drogie Panie i Panowie, Z wielką radością zapraszamy Was na trzecią edycję wyjątkowego turnieju towarzysko-sportowego „Twoje kapelusze – jak statki na niebie”, który odbędzie się na pięknym polu golfowym ABGC. Przygotujcie się na magiczny klimat, jaki stworzymy wspólnie, płynąc niczym statki na niebie po zieleni jednego z najpiękniejszych pól golfowych w naszym kraju.

Elegancja i Styl

Nie narzucamy epoki, bo każda elegancja zachwyca. W tym duchu zachęcamy Was do kreatywności w wyborze stroju. Kapelusz dodaje klasy każdej stylizacji, a sukienka, zwłaszcza ta w groszki, to element, który skutecznie rozprasza golfistów. Panowie, kiedy ostatnio graliście w golfa w koszuli z muchą albo w krawacie? Może to mniej wygodne, ale czegóż się nie robi dla elegancji! Rezerwujcie sobie termin w kajecikach. 20 lipca, czyli pełnia lata.

Po sportowych zmaganiach czeka nas  wieczorne party, podczas którego oprócz zwycięzców rywalizacji sportowej, nagrodzimy także Wasze stroje. Zainspirowani przebojem grupy De Mono „Statki na niebie”, skupimy się szczególnie na kapeluszach, które będą symbolem elegancji naszego wydarzenia Już teraz zacznijcie myśleć nad kreacjami, które nas zaskoczą i oczarują. Niezależnie od epoki, którą się zainspirujecie, niech Wasze stroje będą manifestem elegancji i dobrego smaku.

Nie możemy się doczekać, by spotkać Was na polu ABGC, gdzie wspólnie stworzymy niezapomnianą atmosferę pełną klasy, stylu i sportowej rywalizacji. Przygotujcie się na dzień pełny emocji, elegancji i niesamowitych wrażeń.

Zapisz się na turniej tutaj

 Kategorie:

1 m-ce  brutto łączne Stb.netto

Panowie 1,2,3 m-ce Stb. netto

Panie 1,2,3 m-ce

Najlepsza kreacja kapeluszowa Pań 1,2,3 m-ce

Najlepsze kreacja kapeluszowa Panowie – 1 m-ce  

Opłaty: Ceny uczestnictwa:

Klubowicze i członkowie z prawem gry ABGC  oraz członkowie + wspierający EKG   150 zł Zaprzyjaźnione kluby – 260 zł Goście 350 zł Opłata dodatkowa za brak kapelusza – 50 zł

Podobne wpisy