Wiedzy nigdy dosyć!

Celem stowarzyszenia jest prowadzenie działalności edukacyjnej i propagowanie gry w Golfa. Szkolenia golfowe należy traktować jako szereg systematycznych spotkań i celowych działań, które mają na celu pogłębianie wiedzy golfistów, szczególnie z zakresu stosowania reguł golfowych. Dodatkowo osobom, niemającym wcześniej do czynienia z Golfem, trzeba wyjaśnić zasady gry oraz  funkcjonowania pól i klubów golfowych.

Szkolenia to wszelkiego rodzaju wykłady, seminaria, warsztaty, ćwiczenia oraz treningi. Pozwalają one przekazać ogólną wiedzę i rozwinąć konkretne umiejętności gry. Dodatkowo rozwijają osobowość, pomagają przezwyciężać obawy przed nieznanym i co najważniejsze, stwarzają okazję aby zdementować utrwalone niepochlebne opinie o Golfie. 

Pierwsze doświadczenia mamy już za sobą. Przy współpracy zaprzyjaźnionych z naszym klubem pól golfowych w Kołczewie i Grębowie przeprowadziliśmy pierwsze szkolenia.

Pierwsze w ABGC jako testowe ograniczyliśmy do wąskiego grona członków naszego klubu. Kolejne szkolenie z etykiety i podstaw reguł golfowych przeprowadzone  w sobotę 29.05  w KGC zgromadziło. Ponad dwudziestu uczestników! Umacnia nas to w przekonaniu i potwierdza,  że działania takie są potrzebne i ważne. Warto zauważyć, że oprócz początkujących słuchaczy dostrzegliśmy także kilku zaawansowanych graczy.  

O kolejnych spotkaniach będziemy informować.

Jeżeli jesteś zainteresowany grą w Golfa, chciałbyś spróbować i dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami. Chętnie wyjaśnimy co i jak, a także wprowadzimy Cię bezstresowo w nasz golfowy, wspaniały świat! Zapraszamy – napisz  do nas na adres:  biuro@e-k-g.pl   

Podobne wpisy