Sezon 2023

Drodzy Przyjaciele Rozpoczynamy kolejny rok (sezon) w coraz droższych czasach, mamy nadzieję, że mniej drogich niż jest drogi golf naszym sercom. Ufamy, iż wszyscy jesteście zdrowi i tego oraz dobrej formy życzymy wam przede wszystkim w Nowym Roku! Wierzymy, że w tym sezonie pogoda okaże się łaskawa i prędko nastanie wiosna, co pozwoli nam się szybko spotkać na polach. W tym sezonie jak w poprzednich planujemy zorganizowanie kilku turniejów a o ich terminach i lokalizacji powiadomimy Was, gdy tylko ustalimy warunki z wytypowanymi polami. Już zachęcamy do wzięcia udziału w turnieju, cieszącego się Waszym szczególnym uznaniem –  Twoje kapelusze – jak statki na niebie. Turniej towarzysko-sportowy, który odbędzie się 10 czerwca w ABGC.

W br. opłata roczna wspomagająca działanie klubu i koszty prowadzenia hcp wynosi odpowiednio: 1. Członkowie „macierzyści” przedłużający członkostwo  – 150 zł 2. Nowi członkowie wybierający EKG jako macierzysty – 200 zł 3. Członkowie wspierający EKG -300 zł Do opłaty w poz. 1 lub 2 należy doliczyć opłatę odpowiedniej składki do PZG Przypominamy, iż z końcem stycznia tracą ważność wydane wcześniej karty HCP, a po tym terminie dostęp do Konta Golfisty będzie nieaktywny. Wysokość składek PZG kształtuje się następująco: Junior/juniorka do 18 lat -50 zł Młodzież 19-26 lat – 100 zł Dorośli 27-65 lat- 250 zł Dorośli powyżej 65 lat – 200 zł Opłaty wpłacamy na konto: Stowarzyszenie Elitarny Klub Golfowy Bank PEKAO SA II Oddz. w Szczecinie nr konta: 69 1240 3927 1111 0010 9979 9970  
Dodatkowe wsparcie dla klubu Jeśli idea, działania i cele naszego stowarzyszenia są Wam bliskie i chcielibyście wesprzeć naszą działalność, uprzejmie informujemy o możliwości dokonania dowolnej darowizny, która posłuży realizacji celów statutowych EKG. W tym celu należy dokonać wpłaty na konto bankowe w tytule przelewu wpisując „Darowizna na cele statutowe EKG.

Podobne wpisy